• Willa Piaskowa - pensjonat nad morzem
    Willa Piaskowa - pensjonat nad morzem
  • Plaża na wyciągnięcie ręki
    Plaża na wyciągnięcie ręki
  • Niezapomniane chwile nad polskim morzem
    Niezapomniane chwile nad polskim morzem

Cennik 2023

Majówka

Osoba dorosła od 95-125zł/doba

pierwsze dziecko 40zł/doba, drugie 30zł/doba

 

Czerwiec

Osoba dorosła od 110-140 zł/doba

Pierwsze dziecko 40zł/doba,drugie 30zł

 

 Lipiec- sierpnień 

Osoba dorosła 140- 160zł/doba

Pierwsze dziecko 50zł/doba, drugie 40zł/doba 

 

  Studio dwupokojowe od 420zł/doba -

cena ustalana indywidualnie

 

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 607428839

 

Doba hotelowa zaczyna się o 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.

Do podanych cen należy doliczyć opłatę klimatyczną ustalaną przez miasto Mielno.

Na terenie obiektu udostępniona jest sieć WiFi, nie odpowiadamy za prędkość internetu dostarczaną przez operatora.

 Nie jesteśmy płatnikami VAT, wynajem wyłącznie na umowe najmu od osoby fizycznej.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku ,
w przypadku rezygnacji z pobytu zadatek jest bezzwrotny.
Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia z wyłączeniem balkonów.
Nie przyjmujemy zwierząt.
Dla każdego pokoju przewidujemy jedno miejsce postojowe na samochód osobowy.
Nie zapewniamy ręczników i przyborów toaletowych oraz wanienki i łóżeczka dla dzieci.

 

Regulamin Willa Piaskowa

 

§1 PRZEDMIOT REGULAMINU


1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie Willi Piaskowa i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji, zapłatę zadatku - zadatek nie podlega zwrotowi. Zamawiający jest zobowiązany zapłacić za cały pobyt zamawiany przy rezerwacji.

2. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie Willi Piaskowa.

3. Regulamin jest dostępny do wglądu w każdym pokoju, a także na stronie internetowej.

§2 DOBA HOTELOWA


1. Pokój/apartament wynajmowany jest na doby.
2. Pobyt trwa od godziny 15:00 pierwszego dnia rezerwacji do godziny 10:00 dnia ostatniego.
3. Oddanie kluczy po uprzednim sprawdzeniu pokoju/studia przez obsługę Willi Piaskowa następuje nie później niż o 10:00 dnia ostatniego. Prośbę o przedłużenie pobytu Gość powinien zgłosić jak najszybciej. Willa Piaskowa uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości.
4. Zatrzymanie pokoju przez Gościa po godzinie 10.00 w ostatnim dniu pobytu skutkuje przeniesieniem jego rzeczy do magazynu.

§3 REZERWACJA I MELDUNEK


1. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz dokonanie opłaty za cały pobyt niezwłocznie po przyjeździe.
2. Uiszczona opłata za pobyt nie ulega zwrotowi.
3. Wynajęte pokoje i studia nie mogą być przekazywane ani udostępniane osobom trzecim.
4. Osoby niezameldowane w Willi Piaskowa mogą gościnnie przebywać w budynku od godziny 7:00 do godziny 22:00 po wcześniejszym poinformowaniu obsługi pensjonatu.
5. W celu rezerwacji należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości ok 30% należnej opłaty. Pozostałą kwotę należy zapłacić najpóźniej w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z przyjazdu lub nie dotarcia Gościa do godziny 10:00 następnego dnia, rezerwacja zostaje anulowana bez możliwości zwrotu zadatku który przepada w całości.
6. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata – bezzwrotny zadatek w wysokości ok 30% wartości ceny całego pobytu. Brak wpłacenia zadatku w wyznaczonym terminie, skutkuje anulowaniem rezerwacji.
7. W przypadku rezygnacji Gościa z opłaconego pobytu, Willa Piaskowa nie zwraca uiszczonej już opłaty.
8. W przypadku opóźnienia przyjazdu Willa Piaskowa nie ma obowiązku przesunięcia pobytu gości o czas opóźnienia a Gość ma obowiązek zapłacić za zarezerwowane wcześniej dni.

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI


1. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Willa Piaskowa zastrzega sobie możliwość obciążenia Gościa za wyrządzone szkody po jego wyjeździe. W przypadku wystąpienia szkody należy niezwłocznie powiadomić o niej obsługę Willa Piaskowa.

2.Willa Piaskowa do dyspozycji gości oddaje ogólnodostępną kuchnię do przygotowywania śniadań i kolacji, bez możliwości gotowania obiadów.

3. W Willi Piaskowa nie wolno przestawiać mebli takich jak łóżka, szafy, kanapy.

4. Wszystkie dzieci na terenie obiektu a w szczególności korzystające z placu zabaw muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

5. Goście Willi Piaskowa zobowiązani są do zachowania porządku w obiekcie i nie pozostawiania rzeczy osobistych poza swoim pokojem i poza miejscami do tego przeznaczonych.

6.Zabrania sie przetrzymywania rowerów na terenie budynku i balkonach.

7.Każdorazowo Gość opuszczający pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien wyłączyć telewizor, zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć drzwi na klucz.

§5 ODPOWIEDZIALNOŚĆ WILLI PIASKOWA


1. Willa Piaskowa nie ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonym przepisami kodeksu cywilnego.
2. Gość powinien zawiadomić obsługę Willi Piaskowa o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
3. Willa Piaskowa nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt, niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na parkingu czy poza terenem Willi Piaskowa.
4. Gość przyjmuje do wiadomości, że nieobowiązkowy parking dla Gości znajduje się na terenie Willi Piaskowa, jest ogrodzony, ale nie strzeżony.
5. Willa Piaskowa nie ponosi odpowiedzialności za awarie wynikłe z przyczyn od niego nie zależnych i zobowiązuje się do jak najszybszego zgłoszenia szkody dostawcom usług zobowiązanych usunąć awarię.
6. Willa Piaskowa zastrzega sobie możliwość wystąpienia zakłóceń w dostawie internetu i telewizji związane z usytuowaniem obiektu i warunkami meteorologicznymi.
7. Willa Piaskowa może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty.

§6 USŁUGI


1. Willa Piaskowa ma obowiązek zapewnić wykonywanie niezbędnych napraw urządzeń podczas nieobecności Gościa lub w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi takie życzenie.
2. Sprzątanie i wymiana bielizny pościelowej odbywa się po zakończeniu pobytu w danym pokoju.

§7 CISZA NOCNA


1. W Willi Piaskowa obowiązuje cisza nocna od 22:00 do 7:00

§8 ZWROT RZECZY POZOSTAWIONYCH


1. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w Willi Piaskowa przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt.
2. W przypadku nie otrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy zostaną one po 24 godzinach zutylizowane

§10 POSTANOWIENIA DODATKOWE


1. Willa Piaskowa nie akceptuje obecności zwierząt na terenie obiektu.
2. We wszystkich pomieszczeniach (dotyczy również łazienek) obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie na tarasach i balkonach dozwolone jest jedynie jeśli nie przeszkadza innym Gościom.
3. W pokojach nie można przechowywać ładunków niebezpiecznych – broni i amunicji, materiałów łatwopalnych, wybuchowych i iluminacyjnych.
4. Zabrania się nadmiernego hałasowania na terenie Willi Piaskowej, powodowania nieprzyjemnych zapachów, ani innych rzeczy, które przeszkadzają, szkodzą czy irytują pozostałych Gości . Zachowanie osób korzystających z usług Willi Piaskowa nie powinno zakłócić spokoju pobytu innych Gości.
5. Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w pokojach i ich wyposażeniu.
6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych podobnych urządzeń, niestanowiących wyposażenia pokoju.
7. W trosce o komfort pobytu naszych Gości w całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb .